DUŻE MOCE KOTŁÓW

Kotłownie dużych mocy wykonujemy w oparciu o kotły z podajnikami o mocy do 1200 kW.

Zautomatyzowane kotłownie węglowe to idealne rozwiązanie dla ogrodnictwa, hodowców drobiu, zakładów przemysłowych, kościołów, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej. Budowane w oparciu o kotły Bizon i Gaur zapewniają wygodę i oszczędności w obsłudze. Elektroniczne sterowanie zapewnia stabilną i ekonomiczną pracę, a obsługa ogranicza się do załadunku paliwa do zasobników i odżużlowania popielnika. Palacz nie musi ciągle nadzorować urządzeń, system zabezpieczeń i alarmów, które zapewniają bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Konkretne modele kotłów dopasowywane są do warunków jakie posiada obiekt. Najprostsze jest dobranie urządzeń do nowobudowanego obiektu. Więcej problemów stwarza modernizacja istniejącej kotłowni, nierzadko zlokalizowanej w piwnicach kilkupiętrowego budynku, bez odpowiedniego wejścia i wysokości (niewiele ponad dwa metry). Wówczas kotły buduje się segmentowo i łączy dopiero na miejscu, i w prawie każdym przypadku udaje się znaleźć rozwiązanie dające pewność niezawodnej pracy i zadowolenie klienta.

Dużą szansą dla wielu inwestorów są środki z Funduszy Ochrony Środowiska, gdzie szczególnie traktowane są kotłownie większych mocy, parametry emisji spalin tych kotłów (co potwierdzają atesty). Pozwala to starać się o preferencyjne niskooprocentowane kredyty na sfinansowanie budowy bądź modernizacji kotłowni a do tego możliwe jest również częściowe umorzenie spłaty. Atrakcyjne oferty kredytowania posiada również Bank Ochrony Środowiska.

Doradzamy, organizujemy i pomagamy w uzyskaniu środków z powyższych źródeł, przez co zmniejszony zostaje wkład własny inwestora.

wymiary BIZON dla dużych mocy 50-1200 kW do pobrania tutaj

wymiary GAUR dla dużych mocy 50-296 kW do pobrania tutaj

Pliki do pobrania:
wymiary gaur 50-296.pdf
wymiary bizon duże moce 50-1200.pdf
Copyright © 2014 by TSW systems
O firmie | Oferta | Kontakt
Wykonanie: studio mh